Skip to main content

Rejsy testowe jachtu N'Fun 30

Zapraszamy do wypróbowania jachtu N’Fun 30 przed ewentualnym zakupem.

Swoją bazę mamy w Giżycku położonym między jeziorami na Mazurach – krainie tysiąca jezior. Istnieje również możliwość wypróbowania jachtu z naszymi przedstawicielami i przyjaciółmi w całej Europie. Zapraszamy najpierw do wybrania swojego przyszłego jachtu w konfiguratorze, a następnie na pływanie. W ramach testowego pływania można się umówić na regaty np. nad jeziorem Bodeńskim lub szkolenie z załogą właściciela N Fun Yachting – Marka Stańczyka – wielokrotnych zwycięzców regat Pucharu Świata w Match Racingu.

Test sailing on N Fun 30 daysailer

HQ: Giżycko (POL) — Jeziorak Training Centre: Iława (POL) — Zurich (SUI) — Lausanne (SUI) — Lake Constance area (GER, AUT, SUI) — Schwerin (GER) — Poole (GBR) — Numansdorp (NLD)

— Osaka (JPN)

Akademia
N'Fun

Nie jesteś pewny czy poradzisz sobie z naszym jachtem.

Przyjedź na Akademie Regatową, zdobądź wiedzę i umiejętności oraz przekonaj się czy nasz jacht jest dla Ciebie. Jeśli chcesz nauczyć się podstaw żeglarstwa regatowego to zapraszamy na Akademie Regatową do naszego partnera Jeziorak Yacht Club, który posiada flotę jachtów N’FUN 30.

Klub zaprasza na intensywne szkolenia nad najdłuższym jeziorem w Polsce- Jezioraku podczas, którego nauczysz się podstaw i tajników żeglarstwa regatowego. Mistrzowie Polski i Europy w żeglarstwie nauczą Ciebie jak żeglować szybko i bezpiecznie. Pod koniec każdego dnia będziesz mógł sprawdzić nabyte umiejętności podczas wewnętrznych wyścigów żeglarskich. Stawianie genakera, start z dobrej strony, trym żagli i współpraca w zespole jeszcze nigdy nie były tak ważne!

Dla kogo?

  • Dla każdego kto posiada Patent Żeglarza
  • Nie musisz posiadać doświadczenia regatowego

Gdzie?

Siedziba klubu mieści się w Iławie, nad najdłuższym jeziorem w Polsce- Jezioraku.

Forma udziału?

Akademia odbywa się w formie wędrownej (żeglowanie po całym jeziorze) lub stacjonarnej (nocleg w hotelu/apartamencie). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczego miejsca lub całego jachtu.

Program szkoleniowy Akademii:

  • trym żagli w tym genakera
  • technika prowadzenia jachtu (zatrzymywanie i rozpędzanie jachtu, zwroty i rufy z kiwką na genakerze)
  • team work- współpraca w zespole
  • strategia i taktyka regatowa
  • ćwiczenia startów
  • przepisy

Program

Szkolenie teoretyczne
9:00 - 9:30
Praktyczne szkolenie
10:00 - 13:00
Lunch „na dziko” lub w porcie
13:00 - 15:00
Praktyczne szkolenie
15:00 - 17:00
Regaty
17:00 - 18:00
Wieczorna odprawa
19:00 - 19:30
Kolacja
20:00

Jak już ukończysz akademię to możesz wziąć udział w organizowanych przez Jeziorak Yacht Club regatach!
W końcu po to, to robisz!

Regaty N'Fun

Three daysailer sailboats sailing under asymmetric spinnaker

W tym sezonie podjęliśmy współpracę z Jeziorak Yacht Club (JYC)

JYC zakupił od nas jachty i prowadzi szkolenia, akademie regatowe oraz regaty nad najdłuższym Jeziorem w Polsce- Jeziorakiem. Jeśli nie jesteś pewien czy N’FUN 30 jest dla Ciebie możesz go przetestować i wziąć udział w organizowanych przez nich szkoleniach lub regatach.

Jeśli zdecydujesz się na zakup N’FUN 30 masz możliwość dołączenia do floty jachtów JYC oraz do regat przez nich organizowanych na flocie N’FUN 30. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności oraz ścigać się pośród takich samych jachtów. Możesz przekazać im jacht w zarządzanie w celach komercyjnych jak nie- komercyjnych. Będziesz miał również okazję dołączyć do społeczności, nie tylko właścicieli N’FUN 30, ale również grupy ludzi, których połączyła miłość i pasja do żagli.

Regaty Jeziorak Grand Prix to cykl imprez nad najdłuższym jeziorem w Polsce.

Zapraszamy na 3- dniową regatową przygodę nad najdłuższym jeziorem w Polsce. Czekają na Ciebie emocje i adrenalina, nauka i FUN na wyjątkowych maszynach do regat N’FUN 30.

Dla kogo?

W naszych regatach jest miejsce dla każdego bez względu na doświadczenie. Nie musisz mieć doświadczenia regatowego, aby sterować N’FUN 30! Na każdym jachcie będzie Lider/ Trener, który zadba o bezpieczeństwo, wszystkiego nauczy i szybko zrobi z Was zespół.

Opcje udziału.

Możesz wziąć udział na dwa sposoby: zbierz załogę lub przyjedź Sam!

Przygotowaliśmy wyjątkowe Trasy Regatowe, które będziemy stosować w zależności od warunków wiatrowych. Dzięki temu nigdy nie będziecie się nudzić.

Nocleg

Miejsce noclegu wybieracie sami spośród bogatej oferty iławskich hoteli, apartamentów, pensjonatów. Oczywiście można też spać na jachcie. W niektórych terminach nocujemy „na dziko” na wyspach.