Daysailer, lifting keel, N'Fun 30 yacht

Zapraszamy do wypróbowania jachtu N’Fun 30 przed ewentualnym zakupem.

Swoją bazę mamy w Giżycku położonym między jeziorami na Mazurach – krainie tysiąca jezior. Istnieje również możliwość wypróbowania jachtu z naszymi przedstawicielami i przyjaciółmi w całej Europie. Zapraszamy najpierw do wybrania swojego przyszłego jachtu w konfiguratorze, a następnie na pływanie. W ramach testowego pływania można się umówić na regaty np. nad jeziorem Bodeńskim lub szkolenie z załogą właściciela N Fun Yachting – Marka Stańczyka – wielokrotnych zwycięzców regat Pucharu Świata w Match Racingu.

Berlin • Gizycko • Lindau • St. Malo • Venezia • Worthing • Zurich

Organizujemy imprezy integracyjne na wodzie, oferując różnorodne scenariusze.

Do dyspozycji oddajemy naszą flotę jachtów żaglowych i motorowych, bądź organizujemy wypożyczenie sprzętu.

Program imprezy integracyjnej dla firm może zakładać m.in. trzydniowy rejs żeglarski, podczas którego, uczestnicy odwiedzą najpiękniejsze dzikie plaże i słynne porty. Ponadto wyjazdy integracyjne to zabawa w paintball, wyprawy terenowe i oczywiście niezapomniane chwile podczas wieczornej imprezy z grillem i ogniskiem oraz wyjątkowej uczcie w Sztynorcie. Dla osób szukających mocnych wrażeń przygotujemy bitwę paintballową, jazdę na nartach wodnych i wakeboardzie. Takie atrakcje doskonale sprawdzają się w ramach eventów firmowych, team buildingu, czy wszelkiego rodzaju integracjach zespołu. Z całości imprezy przygotujemy dla Państwa foto relację.

Bezpieczeństwo

Organizowane przez nas imprezy oprócz pewności relaksu, integracji i rekreacji są gwarantem całkowitego bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie pomaga nam na zmniejszenie ryzyka jakichkolwiek wypadków do minimum. Działamy profilaktycznie, opracowane przez nas scenariusze zachowań w sytuacjach zagrożenia przewidują sytuacje niebezpieczne.

Do dyspozycji naszych klientów pozostają niezbędne narzędzia zapewniające bezpieczeństwo, takie jak kamizelki piankowe. Nad całą imprezą czuwa wykfalifikowany instruktor odpowiadający za wszystkich uczestników zabawy. Cała nasza wiedza i dbałość o szczegóły zapewni Państwu najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa.

Emocje

Rejsy, regaty oraz inne wodne atrakcje, które proponujemy to niezapomniane chwile i zabawa. Swobodne pływanie oraz wyścigi szybkimi jachtami sportowymi dostarczają uczestnikom dreszczyku nowych doznań, które z pewnością zaspokoją nawet najbardziej spragnionych emocji. Atmosfera podczas imprez generuje pozytywną energię, która udziela się wszystkim.

Organizowane imprezy kierowane są zarówno dla osób poszukujących relaksu oraz dla tych, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Program zawsze dostosowujemy specjalnie pod życzenie i preferencje naszych klientów. Osobom, które nigdy nie pływały możemy zagwarantować znakomite pierwsze wrażenia, których nigdy się nie zapomina!

Sukces

Rywalizacja i team building, którego doświadczą uczestnicy to elementy niezbędne w osiągnięciu sukcesu pracy w zespole. Współzawodnictwo poprzez dobrą zabawę jest czynnikiem kształtującym sumienny i zgrany zespół, który w sposób efektywniejszy będzie w stanie osiągnąć wspólny cel. Żeglarska impreza firmowa jest więc idealną okazją do integracji twojego teamu!

Z tego tupu rozwiązań podczas budowania zespołu korzystają największe firm i korporacje, które wiedzą, że dzięki zabawie i zdrowej sportowej konkurencji proces budowy zgranego teamu przebiega o wiele szybciej i łatwiej. Regaty żeglarskie i rejsy spajają i integrują ludzi pracujących razem, poprawiają komunikację między nimi co przekłada się na ich długoterminową współpracę.

Daysailer, lifting keel, N'Fun 30 yacht

Szkolenia regatowe na Mazurach

Prowadzimy profesjonalne szkolenia regatowe. Bazujemy na własnym wieloletnim doświadczeniu jako zwycięzcy Pucharu Świata i Mistrzowie Polski w Match Racingu. Chcemy dzielić się nasza wiedzą zdobytą podczas wielu regat i wyścigów.

Znajomość w zakresie żeglarstwa oraz imprez motorowodnych pozwala nam na profesjonalną organizację szkoleń. Podczas regat uczestnicy skorzystają z doświadczenia załogi Marka Stańczyka (Mistrzowie Polski w Match Racingu, zwycięzcy Ekstraklasy żeglarskiej). Odbywają się szkolenia teoretyczne i praktyczne zarówno z przepisów, taktyki oraz sposobu prowadzenia jachtu. Szkolenia mają miejsce na jachcie N Fun 30. Jako baza noclegowa może być wykorzystany Fun lub można skorzystać z oferty zaprzyjaźnionych apartamentów nad kanałem wilkaskim.

Podczas regat uczestnicy skorzystają z doświadczenia załogi Marka Stańczyka (Mistrzowie Polski w Match Racingu, zwycięzcy Ekstraklasy żeglarskiej). Odbywają się szkolenia teoretyczne i praktyczne zarówno z przepisów, taktyki oraz sposobu prowadzenia jachtu. Szkolenia mają miejsce na jachcie N Fun 30. Jako baza noclegowa może być wykorzystany Fun lub można skorzystać z oferty zaprzyjaźnionych apartamentów nad kanałem wilkaskim.

Doświadczenie

Szkolenia przeprowadzane na najwyższymi poziome udokumentowane są naszym doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu wygranych regat. Nasz zespół jest m.in. Mistrzem Polski w Match Racingu oraz zwycięzcą Pucharu Świata. Nasza pasja i zamiłowanie do żeglarstwa pozwoliła nam stworzyć własny projekt jachtu (N Fun 30).

Oferta skierowana do uczestników zawsze zostaje odpowiednio dobrana i spersonalizowana, co pozwala na dopasowanie poziomu szkoleń do konkretnych umiejętności żeglarskich naszych klientów. Potrafimy skutecznie przełożyć aspekty teoretyczne na praktyczną wiedzę, która podczas rejsów może okazać się niezbędna.

Flota

Do szkoleń wykorzystywany jest Jacht żaglowy N Fun 30. Ten bogato wyposażony jacht świetnie sprawdza się podczas wykonywania czynności instruktażowych oraz ćwiczeń praktycznych. Cechami wyróżniającymi N Fun 30 jest jakość żeglowania i sportowe zacięcie.

N Fun 30 wyposażony jest m. in. w ploter map elektronicznych oraz profesjonalne oprogramowanie iRegatta PRO, co daje duże możliwości podczas rejsów instruktażowych. Oprócz specjalistycznego sprzętu na pokładzie znajduje się kompletne wyposażenie kuchni, lodówka, kuchenka i inne udogodnienia.

Plan szkolenia

Poniżej przedstawiamy państwu przykładowy plan szkolenia:

  • Dzień 1 – spotkanie o godz. 15, po którym nastąpi krótkie przedstawienie planowanego treningu. Następnie przejście do treningu właściwego, rejestrowanego kamerą GoPro. Dzień pierwszy zakończy się omówieniem treningu oraz regat, które odbędą się na drugim dniu szkolenia.
  • Dzień 2 zaczyna się od porannej odprawy, po której cała załoga bierze udział w regatach (1 lub kilka wyścigów) – również rejestrowanych kamerą GoPro. W przerwie między wyścigami będą komentowane zachowania załogi. Po zakończeniu regat następuje omówienie wyścigu.
  • Opcjonalny dzień 3 polega na samodzielnym treningu załogi.