Skip to main content

Marek Stańczyk

i jego N’Fun Yachting

to ekipa, której

możesz zaufać.

Marek Stańczyk to znakomity żeglarz regatowy. Mistrz Polski w match-racingu, wielokrotny zwycięzca w regatach cyklu Pucharu Świata, sternik profesjonalnej załogi Rainmaker Racing Team. Od wielu lat odnosi sukcesy na akwenach całego świata, startując na różnych jachtach. Żeglarstwo to jego zawód i pasja. Od 2006 roku Marek jest związany także z jachtowym biznesem. Wykorzystując swoje ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat żeglowania na najwyższym światowym poziomie,

wprowadził na rynek kilka zaprojektowanych specjalnie dla jego klientów jachtów żaglowych i motorowych. Budowane pod nadzorem Marka jachty wyróżniają się przede wszystkim świetnymi parametrami nautycznymi. W 2014 roku Marek Stańczyk stworzył profesjonalny zespół N’Fun Yachting, który wprowadził na rynek jacht N’Fun 30. To wyjątkowo szybki jacht, a żeglowanie nim to czysta przyjemność i satysfakcja.

Marzysz o żeglowaniu wyjątkowym jachtem?

Chcesz się cieszyć jego znakomitymi właściwościami nautycznymi?

Dobrze Trafiłeś!

Zanim N’Fun Yachting dostarczy Ci gotowy do żeglugi znakomity jacht, nasza ekipa spędzi z Tobą dużo czasu. Wspólnie przeprowadzimy tuning jachtu, razem z Tobą pożeglujemy treningowo, a jeśli takie będzie Twoje życzenie – przeszkolimy załogę. Zawsze też możesz liczyć na wsparcie naszego teamu regatowego.