N Fun 30 nie jest produkowany seryjnie. Chcieliśmy stworzyć i z opinii naszych klientów wynika, że stworzyliśmy wyjątkowy jacht który może być dosyć dowolnie konfigurowany. Ograniczają nas wymiary i większość laminatowych elementów – resztę możemy zaprojektować pod indywidualne życzenie klienta.

Pierwszy krok – konfigurator

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora dostępnego na stronie w dziale Jacht N’Fun 30. Nie jest to oczywiście wiążąca oferta ale daje mniej więcej wyobrażenie o wybranej konfiguracji i cenie.

Szczegóły specyfikacji

Kolejny krok to wspólne wybranie szczegółowej specyfikacji. W zależności od świadomości klienta albo wybiera sam preferowane opcje lub robimy to wspólnie. Niektóre rozwiązanie nie są oczywiste – po poznaniu oczekiwań klienta oraz akwenu, na którym zamierza pływać – możemy pomóc dobrać odpowiednie rozwiązania.

Indywidualne rozwiązania

Jeżeli są takie oczekiwania projektujemy i dobieramy indywidualne rozwiązania. Zazwyczaj wiąże się to z przygotowaniem kosztorysu i projektu w oprogramowaniu Rhino 3D. Na jednym ze zdjęć po prawej jest przykład indywidualnie zaprojektowanego stolika kokpitowego oraz rozmieszczenia elektroniki i okuć.

Żagle

N Fun 30 to przede wszystkim jacht żaglowy służący do zabawy, przeznaczony dla osób ceniących jakość żeglowania i dla żeglarzy z zacięciem regatowym. Dużą wagę przywiązujemy do projektu żagli. W zależności od przeznaczenia jachtu i doświadczenia przyszłej załogi dobieramy odpowiedni krój żagli, powierzchnię, materiał i rodzaj. Projekt wykonujemy wspólnie z firmą Bryt Sails korzystając z oprogramowania SailPack.

Wizualizacje

Jesteśmy w stanie przygotować dokładną wizualizację przyszłego jachtu. Po prawej stronie przedstawiamy VirtualTour przygotowany na życzenie klienta przed rozpoczęciem produkcji oraz zdjęcia zbudowanego jachtu.

Umowa i realizacja

Po ostatecznym ustaleniu specyfikacji, indywidualnych rozwiązań i ceny podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji, która trwa około 3 miesiące. Płatności są podzielone na 4 etapy: 10% (po podpisaniu umowy), 3 płatności po 30% z czego ostatnia część po odbiorze jachtu. Podczas realizacji klient otrzymuje dokumentację zdjęciową jak również jest mile widziany w siedzibie naszej firmy, w którymkolwiek stadium budowy.

Dostarczenie jachtu

Nie zdarzyło się jeszcze, żeby N Fun 30 został “wysłany” do klienta. Zawsze dostarczamy jacht osobiście, wodujemy i trymujemy. Ważną częścią filozofii N Fun Yachting jest wsparcie żeglarskie. Właściciel firmy Marek Stańczyk jest wielokrotnym Mistrzem Polski, zwycięzcą regat Pucharu Świata i swoją wiedzę przekazuje klientom N Fun.

Szkolenia, regaty

Korzystając z doświadczenia załogi N Fun oferujemy szkolenia regatowe i wsparcie w całym okresie użytkowania N Fun 30. Jeżeli jacht jest za granicą startujemy często wspólnie w regatach tam organizowanych. W Polsce od 2020 roku organizujemy Mistrzostwa Polski w klasie N Fun 30 – pod koniec sierpnia w ramach Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych.

Daysailer, lifting keel, N'Fun 30 yacht
Daysailer, lifting keel, N'Fun 30 yacht
Daysailer, lifting keel, N'Fun 30 yacht