Skip to main content

Nowy dealer w Japonii

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy z dealerem z dalekiej Japonii. W tej chwili budowana jest łódź demonstracyjna. Dobrze wyposażona wersja ze stałym kilem i kołem sterowym. Oczywiście z pełnym zestawem nowoczesnych żagli, w tym genakerem G2.

Pozwólmy Kojiro Okazaki przedstawić się samemu:

Mój ojciec, Yousuke Okazaki, prezes OKAZAKI YACHTS, był kiedyś kierownikiem sprzedaży Okazaki Boat Yard, jednej z najstarszych stoczni w Japonii założonej przez jego dziadka 90 lat temu na małej wyspie w archipelagu zachodniej Japonii. Opuścił firmę i założył Okazaki Yachts w 1992 roku i zaczął importować żaglówki i łodzie motorowe z Europy.

Ja, Kojiro Okazaki, dyrektor zarządzający OKAZAKI YACHTS, urodziłem się na tej małej wyspie i dorastałem nad morzem i w stoczni do 14 roku życia. Pływałem dinghy Flying Junior jako kapitan klubu żeglarskiego w szkole średniej, a następnie 470, Snipe i Laser jako kapitan klubu żeglarskiego na uniwersytecie w Japonii.
Studiowałem i uzyskałem certyfikat RYA International Sailing / PowerBoat na Solent University w Southampton w Wielkiej Brytanii. Co tydzień pływałem dinghy i jachtami kilowymi w lokalnym klubie żeglarskim. Po (wielu:)) latach studiowanie i dużej ilości żeglarstwa, w końcu wróciłem do Japonii i zacząłem pracować z moim ojcem. Przejąłem firmę w 2014 roku.

Chcemy przedstawiać N’Fun 30 jako ‘daysailer’ z doskonałymi właściwościami żeglarskimi, wygodnym wnętrzem, świetnym stosunkiem jakości do ceny, różnorodnością opcji możliwych do samodzielnego skonfigurowania online.

Z przyjemnością przedstawimy N’Fun Yachting japońskim żeglarzom, którzy chcą, aby zarówno osiągi żeglarskie, jak i wnętrze sprzyjały relaksacyjnemu żeglarstwu z rodziną lub przyjaciółmi